Eaton FRONTPL XMN441808C-BF - 192665
Artikelnummer: 22637725 | Fabrikantnummer: 192665 | EAN: 4015081933945
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 192665. Het EAN nummer is 4015081933945. Het interne artikelnummer is 22637725.
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 700 mm |
| Hoogte | 449 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 80 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 450 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product