Eaton xEnergy Main flatpack Scheidingswand Izmx40, fixed/uitrijdbaar, oppo/even, bovenzijde B=1000 - 177111
Artikelnummer: 22675151 | Fabrikantnummer: 177111 | EAN: 4015081715541
Omschrijving
Eaton Industries wand voor kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 177111. Het EAN nummer is 4015081715541. Het interne artikelnummer is 22675151.
| Klasse |
Scheidingswand voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 39 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 0 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Verzinkt |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1000 mm |
| Breedte | 710 mm |
| Rastermaat | 12.5 mm |
| Met slot | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 2b | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 2a | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 3b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 3a | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4a | Ja |
| Bouwvorm | Assemblageset |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| RAL-nummer | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack Scheidingswand Izmx40, fixed/uitrijdbaar, oppo/even, bovenzijde B=1000
Artikelnummer: 22675151
Fabrikantnummer: 177111