Eaton AFDAFSLES XP2N4FMC-3P+N - 180523
Artikelnummer: 22675392 | Fabrikantnummer: 180523 | EAN: 4015081756889
Omschrijving
Eaton Industries afdek/afscherm/mark.strk kast/less.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 180523. Het EAN nummer is 4015081756889. Het interne artikelnummer is 22675392.
| Klasse |
Afdekking/afscherming/markeerstrook voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 410 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Diepte | 160 mm |
| Hoogte | 270 mm |
| Uitvoering | Afdekking |
| Plaats van montage | In het veld |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product