Eaton xEnergy Main flatpack Xe-XP afscherming hoofdrailsysteem aansluitzijde 2XNZM4, 3P/4P, met of - 178641
Artikelnummer: 22675322 | Fabrikantnummer: 178641 | EAN: 4015081739707
Omschrijving
Eaton Industries wand voor kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 178641. Het EAN nummer is 4015081739707. Het interne artikelnummer is 22675322.
| Klasse |
Scheidingswand voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 600 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Verzinkt |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1000 mm |
| Rastermaat | 12.5 mm |
| Bouwvorm | Enkel onderdeel |
| Voor interne onderverdeling vorm 2b | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 3b | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 2a | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 3a | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 4a | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 4b | Ja |
| Met slot | Ja |
| Hoogte | 43.2 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| RAL-nummer | 0 |
| Breedte | 989 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack Xe-XP afscherming hoofdrailsysteem aansluitzijde 2XNZM4, 3P/4P, met of
Artikelnummer: 22675322
Fabrikantnummer: 178641