Eaton xEnergy Main flatpack Xe-XP afscherming tussen aansluitzijde en hoofdrailsysteem hxb=650x425 - 188291
Artikelnummer: 22675695 | Fabrikantnummer: 188291 | EAN: 4015081861767
Omschrijving
Eaton Industries wand voor kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 188291. Het EAN nummer is 4015081861767. Het interne artikelnummer is 22675695.
| Klasse |
Scheidingswand voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 600 mm |
| Kleur | Grijs |
| Rastermaat | 25 mm |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 600 mm |
| Hoogte | 650 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 26 |
| Met slot | Nee |
| Bouwvorm | Enkel onderdeel |
| Voor interne onderverdeling vorm 3b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 3a | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4a | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 2b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 2a | Ja |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 425 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| RAL-nummer | 6035 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack Xe-XP afscherming tussen aansluitzijde en hoofdrailsysteem hxb=650x425
Artikelnummer: 22675695
Fabrikantnummer: 188291