Eaton xEnergy Main flatpack Xe-XP frontplaat, 2XNZM4, 4P, uitrijdbaar + motorbed. B=1000MM - 180494
Artikelnummer: 22675384 | Fabrikantnummer: 180494 | EAN: 4015081756599
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 180494. Het EAN nummer is 4015081756599. Het interne artikelnummer is 22675384.
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 1000 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1000 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 2000 mm |
| Hoogte | 640 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack Xe-XP frontplaat, 2XNZM4, 4P, uitrijdbaar + motorbed. B=1000MM
Artikelnummer: 22675384
Fabrikantnummer: 180494