Eaton xEnergy Main flatpack Xe-XP frontplaat, 2XNZM4, 4P, vast B=800MM - 180481
Artikelnummer: 22675371 | Fabrikantnummer: 180481 | EAN: 4015081756469
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 180481. Het EAN nummer is 4015081756469. Het interne artikelnummer is 22675371.
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 400 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 800 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 2000 mm |
| Hoogte | 640 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack Xe-XP frontplaat, 2XNZM4, 4P, vast B=800MM
Artikelnummer: 22675371
Fabrikantnummer: 180481