Eaton xEnergy Main flatpack Xe-XP frontplaat, NZM4, 4P, ip55, vast , mech. vergr. B=425MM - 180496
Artikelnummer: 22675386 | Fabrikantnummer: 180496 | EAN: 4015081756612
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 180496. Het EAN nummer is 4015081756612. Het interne artikelnummer is 22675386.
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 420 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 2000 mm |
| Hoogte | 640 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 425 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack Xe-XP frontplaat, NZM4, 4P, ip55, vast , mech. vergr. B=425MM
Artikelnummer: 22675386
Fabrikantnummer: 180496