Eaton xEnergy Main flatpack Xe-XP frontplaat voor NZM4 ,3P, met of zonder motorbed. , vast B=425MM - 177100
Artikelnummer: 22675141 | Fabrikantnummer: 177100 | EAN: 4015081715435
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 177100. Het EAN nummer is 4015081715435. Het interne artikelnummer is 22675141.
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 2000 mm |
| Hoogte | 640 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 425 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Breedte | 417 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack Xe-XP frontplaat voor NZM4 ,3P, met of zonder motorbed. , vast B=425MM
Artikelnummer: 22675141
Fabrikantnummer: 177100