Eaton xEnergy Main flatpack Xe-XP frontplaat voor NZM4 ,4P, met mech. vergrendeling, vast B=800MM - 177109
Artikelnummer: 22675149 | Fabrikantnummer: 177109 | EAN: 4015081715527
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 177109. Het EAN nummer is 4015081715527. Het interne artikelnummer is 22675149.
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 800 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 2000 mm |
| Hoogte | 640 mm |
| Breedte | 792 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack Xe-XP frontplaat voor NZM4 ,4P, met mech. vergrendeling, vast B=800MM
Artikelnummer: 22675149
Fabrikantnummer: 177109