Eaton xEnergy Main flatpack Xe-XR ledige MCCB module, vast H=100MM - 184634
Artikelnummer: 22675541 | Fabrikantnummer: 184634 | EAN: 4015081786688
Omschrijving
Eaton Industries comp. v. uitbouw kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 184634. Het EAN nummer is 4015081786688. Het interne artikelnummer is 22675541.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 550 mm |
| Hoogte | 95 mm |
| Uitvoering | Overig |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Natuurkleur |
| Diepte | 16 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 600 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 0 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 100 mm |
| RAL-nummer | 0 |
| Max. belastbaarheid | 0 kg |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack Xe-XR ledige MCCB module, vast H=100MM
Artikelnummer: 22675541
Fabrikantnummer: 184634