Eaton xEnergy Main flatpack XT Isolatie-eindstuk voor hoofdrailsysteem, verticaal - 178590
Artikelnummer: 22675277 | Fabrikantnummer: 178590 | EAN: 4015081739196
Omschrijving
Eaton Industries wand voor kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 178590. Het EAN nummer is 4015081739196. Het interne artikelnummer is 22675277.
| Klasse |
Scheidingswand voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 14 mm |
| Kleur | Rood |
| Hoogte | 149 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Geen (onbehandeld) |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 800 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 0 mm |
| Rastermaat | 12.5 mm |
| Met slot | Nee |
| Bouwvorm | Enkel onderdeel |
| Voor interne onderverdeling vorm 3b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 3a | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4a | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 2b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 2a | Ja |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| RAL-nummer | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack XT Isolatie-eindstuk voor hoofdrailsysteem, verticaal
Artikelnummer: 22675277
Fabrikantnummer: 178590