Eaton xEnergy Main flatpack XT Veld brede deur, ip42 hxb=700x1100mm - 179372
Artikelnummer: 22675350 | Fabrikantnummer: 179372 | EAN: 4015081744589
Omschrijving
Eaton Industries deur/bed.-tableau vr kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 179372. Het EAN nummer is 4015081744589. Het interne artikelnummer is 22675350.
| Klasse |
Deur/bedieningstableau voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Diepte | 29 mm |
| Kleur | Grijs |
| Beschermingsgraad (IP) | IP42 |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als zichtdeur | Nee |
| Uitvoering | Segmentdeur |
| Hoogte | 690 mm |
| Breedte | 1192 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack XT Veld brede deur, ip42 hxb=700x1100mm
Artikelnummer: 22675350
Fabrikantnummer: 179372