Eaton xEnergy Main flatpack XT Veldhoge frontplaat, geventileerd, ip31 B=1000MM - 182510
Artikelnummer: 22675485 | Fabrikantnummer: 182510 | EAN: 4015081774388
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 182510. Het EAN nummer is 4015081774388. Het interne artikelnummer is 22675485.
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 992 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1000 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 2000 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Hoogte | 1940 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack XT Veldhoge frontplaat, geventileerd, ip31 B=1000MM
Artikelnummer: 22675485
Fabrikantnummer: 182510