Eaton xEnergy Main flatpack XT-XF invoertules voor module H=300MM, 1XKT21, 10XKT29 - 178069
Artikelnummer: 22675212 | Fabrikantnummer: 178069 | EAN: 4015081733446
Omschrijving
Eaton Industries wand voor kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 178069. Het EAN nummer is 4015081733446. Het interne artikelnummer is 22675212.
| Klasse |
Scheidingswand voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 296 mm |
| Kleur | Overig |
| Rastermaat | 0 mm |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 600 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 0 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Verzinkt |
| Hoogte | 350 mm |
| Met slot | Nee |
| Bouwvorm | Enkel onderdeel |
| Voor interne onderverdeling vorm 3b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 3a | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4a | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 2b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 2a | Ja |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| RAL-nummer | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack XT-XF invoertules voor module H=300MM, 1XKT21, 10XKT29
Artikelnummer: 22675212
Fabrikantnummer: 178069