Eaton xEnergy Main flatpack XT-XG middenplaat voor stijgrailcompartiment - 173990
Artikelnummer: 22675044 | Fabrikantnummer: 173990 | EAN: 4015081704507
Omschrijving
Eaton Industries comp. v. uitbouw kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 173990. Het EAN nummer is 4015081704507. Het interne artikelnummer is 22675044.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 54 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Metaal |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 0 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Uitvoering | Bevestigingsprofiel |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 0 mm |
| Diepte | 260 mm |
| Hoogte | 682 mm |
| Max. belastbaarheid | 0 kg |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack XT-XG middenplaat voor stijgrailcompartiment
Artikelnummer: 22675044
Fabrikantnummer: 173990