Eaton xEnergy Main flatpack XT-XP afschermplaat voor hoofdrail I.P.V. kabel/componentenmodule HXB= - 173107
Artikelnummer: 22674996 | Fabrikantnummer: 173107 | EAN: 4015081696932
Omschrijving
Eaton Industries wand voor kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 173107. Het EAN nummer is 4015081696932. Het interne artikelnummer is 22674996.
| Klasse |
Scheidingswand voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Verzinkt |
| Rastermaat | 12.5 mm |
| Met slot | Nee |
| Bouwvorm | Enkel onderdeel |
| Voor interne onderverdeling vorm 3b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 3a | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4a | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 2b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 2a | Ja |
| Hoogte | 207 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| RAL-nummer | 0 |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 173 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1015 mm |
| Breedte | 1015 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack XT-XP afschermplaat voor hoofdrail I.P.V. kabel/componentenmodule HXB=
Artikelnummer: 22674996
Fabrikantnummer: 173107