Eaton xEnergy Main flatpack XT-XP afschermplaat voor hoofdrail I.P.V. kabel/componentenmodule HXB= - 177135
Artikelnummer: 22675158 | Fabrikantnummer: 177135 | EAN: 4015081715787
Omschrijving
Eaton Industries wand voor kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 177135. Het EAN nummer is 4015081715787. Het interne artikelnummer is 22675158.
| Klasse |
Scheidingswand voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 600 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 0 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Verzinkt |
| Rastermaat | 12.5 mm |
| Met slot | Nee |
| Bouwvorm | Enkel onderdeel |
| Voor interne onderverdeling vorm 3b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 3a | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4a | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 2b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 2a | Ja |
| Hoogte | 303 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| RAL-nummer | 0 |
| Breedte | 541 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack XT-XP afschermplaat voor hoofdrail I.P.V. kabel/componentenmodule HXB=
Artikelnummer: 22675158
Fabrikantnummer: 177135