Eaton DRBDTAB XTMPI63WD3H550W1100 - 184911
Artikelnummer: 22637673 | Fabrikantnummer: 184911 | EAN: 4015081789146
Omschrijving
Eaton Industries deur/bed.-tableau vr kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 184911. Het EAN nummer is 4015081789146. Het interne artikelnummer is 22637673.
| Klasse |
Deur/bedieningstableau voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Diepte | 40 mm |
| Kleur | Grijs |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als zichtdeur | Nee |
| Hoogte | 540 mm |
| Uitvoering | Segmentdeur |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Breedte | 1092 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product