Eaton xEnergy Main flatpack XT-XP frontplaat 2XNZM4-XMV, vast hxb=550x800mm - 180729
Artikelnummer: 22675425 | Fabrikantnummer: 180729 | EAN: 4015081758944
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 180729. Het EAN nummer is 4015081758944. Het interne artikelnummer is 22675425.
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Aantal hoogte-eenheden | 1 |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 800 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 2000 mm |
| Hoogte | 540 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Breedte | 796 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack XT-XP frontplaat 2XNZM4-XMV, vast hxb=550x800mm
Artikelnummer: 22675425
Fabrikantnummer: 180729