Eaton FRNTPL XTMP2IX16FCH550W1000 - 178381
Artikelnummer: 22675256 | Fabrikantnummer: 178381 | EAN: 4015081736843
Omschrijving
Eaton Industries afdek/afscherm/mark.strk kast/less.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 178381. Het EAN nummer is 4015081736843. Het interne artikelnummer is 22675256.
| Klasse |
Afdekking/afscherming/markeerstrook voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Metaal |
| Uitvoering | Blindplaat |
| Breedte | 992 mm |
| Hoogte | 540 mm |
| Diepte | 46 mm |
| Plaats van montage | Overig |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product