Eaton xEnergy Main flatpack XT-XP frontplaat voor izm63, 4P, uitrijbaar hxb=550x1350mm - 179347
Artikelnummer: 22637543 | Fabrikantnummer: 179347 | EAN: 4015081744336
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 179347. Het EAN nummer is 4015081744336. Het interne artikelnummer is 22637543.
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 2000 mm |
| Hoogte | 550 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1350 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Breedte | 1342 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack XT-XP frontplaat voor izm63, 4P, uitrijbaar hxb=550x1350mm
Artikelnummer: 22637543
Fabrikantnummer: 179347