Eaton xEnergy Main flatpack XT-XP frontplaat voor izmx16, uitrijdbaar hxb=550x425mm - 173342
Artikelnummer: 22675015 | Fabrikantnummer: 173342 | EAN: 4015081697434
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 173342. Het EAN nummer is 4015081697434. Het interne artikelnummer is 22675015.
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 540 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 425 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Breedte | 417 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 550 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack XT-XP frontplaat voor izmx16, uitrijdbaar hxb=550x425mm
Artikelnummer: 22675015
Fabrikantnummer: 173342