Eaton xEnergy Main flatpack XT-XP hor. compart. boven/onder NZM4 B=425MM D=211MM - 180754
Artikelnummer: 22675450 | Fabrikantnummer: 180754 | EAN: 4015081759194
Omschrijving
Eaton Industries wand voor kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 180754. Het EAN nummer is 4015081759194. Het interne artikelnummer is 22675450.
| Klasse |
Scheidingswand voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 335 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Hoogte | 75 mm |
| Kleur | Grijs |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Rastermaat | 12.5 mm |
| Met slot | Nee |
| Bouwvorm | Enkel onderdeel |
| Voor interne onderverdeling vorm 3b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 3a | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4a | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 2b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 2a | Ja |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 425 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 211 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack XT-XP hor. compart. boven/onder NZM4 B=425MM D=211MM
Artikelnummer: 22675450
Fabrikantnummer: 180754