Eaton xEnergy Main flatpack XT-XP scheidingsplaten (2ST.) H=300MM - 178384
Artikelnummer: 22675259 | Fabrikantnummer: 178384 | EAN: 4015081736874
Omschrijving
Eaton Industries wand voor kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 178384. Het EAN nummer is 4015081736874. Het interne artikelnummer is 22675259.
| Klasse |
Scheidingswand voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 35 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 800 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Verzinkt |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 0 mm |
| Rastermaat | 12.5 mm |
| Met slot | Nee |
| Bouwvorm | Enkel onderdeel |
| Voor interne onderverdeling vorm 3b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 3a | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4a | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 2b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 2a | Ja |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| RAL-nummer | 0 |
| Hoogte | 300.5 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack XT-XP scheidingsplaten (2ST.) H=300MM
Artikelnummer: 22675259
Fabrikantnummer: 178384