Eaton xEnergy Main flatpack XT-XP set hor. compartimenteringen 2XNZM4/busbar B=1000MM - 180739
Artikelnummer: 22675435 | Fabrikantnummer: 180739 | EAN: 4015081759040
Omschrijving
Eaton Industries wand voor kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 180739. Het EAN nummer is 4015081759040. Het interne artikelnummer is 22675435.
| Klasse |
Scheidingswand voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 27 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 800 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Verzinkt |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1000 mm |
| Rastermaat | 12.5 mm |
| Met slot | Nee |
| Bouwvorm | Enkel onderdeel |
| Voor interne onderverdeling vorm 2a | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 3a | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 4a | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 3b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 2b | Ja |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| RAL-nummer | 0 |
| Breedte | 453.5 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack XT-XP set hor. compartimenteringen 2XNZM4/busbar B=1000MM
Artikelnummer: 22675435
Fabrikantnummer: 180739