Eaton FRTPL BPZFPXNH1/2/SASY400MV - 184522
Artikelnummer: 22675532 | Fabrikantnummer: 184522 | EAN: 4015081785612
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 184522. Het EAN nummer is 4015081785612. Het interne artikelnummer is 22675532.
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 325 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 400 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Hoogte | 455 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product