Eaton FRONTPL BPZ-FP-1200/400-BL - 144885
Artikelnummer: 22669168 | Fabrikantnummer: 144885 | EAN: 4015081413843
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 144885. Het EAN nummer is 4015081413843. Het interne artikelnummer is 22669168.
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1200 mm |
| Hoogte | 405 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Breedte | 1125 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product