Eaton WAND VOOR XVTL-SF-12-200 - 191044
Artikelnummer: 22675698 | Fabrikantnummer: 191044 | EAN: 4015081914227
Omschrijving
Eaton Industries XEnergy zijwand/achterwand v kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 191044. Het EAN nummer is 4015081914227. Het interne artikelnummer is 22675698.
| Klasse |
Scheidingswand voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| RAL-nummer | 7035 |
| Breedte | 114 mm |
| Kleur | Grijs |
| Met kabelinvoer | Ja |
| Rastermaat | 0 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Verzinkt |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 1200 mm |
| Met slot | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 2b | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 3b | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 4b | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 2a | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 3a | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 4a | Nee |
| Bouwvorm | Assemblageset |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 200 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Hoogte | 1159 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product