Eaton PROFISNAP INB MODUL+MOK - EP-502418
Artikelnummer: 25683934 | Fabrikantnummer: EP-502418 | EAN: 9010653075929
Omschrijving
ProfiSNAP Inbouwmodule + MOK, electronische kWh meter (eHZ), voor kast
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is EP-502418. Het EAN nummer is 9010653075929. Het interne artikelnummer is 25683934.
| Klasse |
Inbouwunit voor componentenopbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy ProfiSNAP system
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 520 mm |
| Inbouwdiepte | 160 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Diepte | 165 mm |
| Hoogte | 599 mm |
| Met afdekking | Nee |
| Met draagrail | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product