Eaton PROFISNAP INB MODUL 630A - EP-502268
Artikelnummer: 25683915 | Fabrikantnummer: EP-502268 | EAN: 9010653072492
Omschrijving
ProfiSNAP Inbouwmodule, zekeringlastscheider 630A op SASY60i, voor kas
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is EP-502268. Het EAN nummer is 9010653072492. Het interne artikelnummer is 25683915.
| Klasse |
Inbouwunit met railsystemen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy ProfiSNAP system
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 3 |
| Diepte | 75 mm |
| Hartafstand rail | 60 mm |
| Met afdekking | Nee |
| Hoogte | 455 mm |
| Breedte | 925 mm |
| Max.(meet)stroom | 630 A |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product