Eaton Xenergy safety ci aansluitklem stroomrail 10MM² 20-20MM - 002326
Artikelnummer: 20467099 | Fabrikantnummer: 002326 | EAN: 4015080023265
Omschrijving
Eaton Industries aansluitklem stroomrail
Het productnummer van de fabrikant is 002326. Het EAN nummer is 4015080023265. Het interne artikelnummer is 20467099.
Aanvullende informatie
Railsysteemklem, aansluitdoorsnede rondkabel=re 1.5-10 of rf 1.5-6mm², aansluitdoorsnede vlakbandkabel=11x21x1 of 2x (11x21x1), voor rails Cu 20x15, nominale bedrijfsstroom Ie=800A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Safety CI
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor | Vlakke rail |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Ja |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Nee |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 800 A |
| Stroomraildikte | 5 - 15 mm |
| Stroomrailbreedte | 20 - 20 mm |
| Breedte klem | 31 mm |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Ja |
| Max. aderdoorsnede | 462 mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Xenergy safety ci aansluitklem stroomrail 10MM² 20-20MM
Artikelnummer: 20467099
Fabrikantnummer: 002326