Eaton INSTKSTLE KST48-200 - 098250
Artikelnummer: 22620057 | Fabrikantnummer: 098250 | EAN: 4015080982500
Omschrijving
Eaton Industries installatiekast leeg
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 098250. Het EAN nummer is 4015080982500. Het interne artikelnummer is 22620057.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Safety CI
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Slagvastheid | IK10 |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 7035 |
| Breedte | 375 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Inbouwdiepte | 200 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Hoogte | 750 mm |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| Diepte | 225 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Met slot | Nee |
| Type deur | Geen |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Soort afdekking | Deksel |
| Breedte in module-eenheden | 17 |
| Aantal modulen | 1 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 6 |
| Functiebehoud | Overig |
| Nom. stroom (In) | 1600 A |
| Aantal rijen | 0 |
| Aantal leidinginvoeringen | 0 |
| Inwendige diepte | 200 mm |
| Plaatdikte deur/deksel | 6 mm |
| Plaatdikte kast | 6 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Deksel met drukontlasting | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product