Eaton SCHKST LG MCCB3-400/I45E200 - 138543
Artikelnummer: 22669129 | Fabrikantnummer: 138543 | EAN: 4015081353224
Omschrijving
Eaton Industries schakelaarkast leeg
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 138543. Het EAN nummer is 4015081353224. Het interne artikelnummer is 22669129.
| Klasse |
Schakelaarkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Safety CI
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Breedte | 375 mm |
| Hoogte | 500 mm |
| Geschikt voor noodstop | Ja |
| Diepte | 225 mm |
| Met transparant deksel | Ja |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Model | Opbouw |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product