Eaton AANSLKLM N23RS18 - 055870
Artikelnummer: 22668735 | Fabrikantnummer: 055870 | EAN: 4015080558705
Omschrijving
Eaton Industries aansluitklem voor hoofdkabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 055870. Het EAN nummer is 4015080558705. Het interne artikelnummer is 22668735.
| Klasse |
Aansluitklem voor hoofdkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Safety CI
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 200 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Aantal polen | 1 |
| Montagewijze | Schroef |
| Diepte | 30 mm |
| Aansluitwijze | Schroeven |
| Aanrakingsveilig | Ja |
| Geschikt voor massieve geleider | Nee |
| Geschikt voor meerdraads geleider | Ja |
| Nom. stroom | 63 A |
| Aantal ingangen | 1 |
| Aantal uitgangen | 7 |
| Geschikt voor fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geleiderdoorsnede uitgang | 1.5 - 16 mm² |
| Geleiderdoorsnede ingang | 2.5 - 35 mm² |
| Geleiderdoorsnede ingang AWG | 2 - 14 |
| Geleiderdoorsnede uitgang AWG | 6 - 16 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product