Eaton AANSLKLM N43RS27 - 065362
Artikelnummer: 22668741 | Fabrikantnummer: 065362 | EAN: 4015080653622
Omschrijving
Eaton Industries aansluitklem voor hoofdkabel, (bxhxd) 400x30x30mm, schroef, aansluitwijze schroeven, 6 aansluitingen totaal, aanrakingsveilig, nom. stroom 63A, 2 aansluitingen > 25 mm², 4 aansluitingen 16 mm², 1 pool, 1 ingang, 19 uitgangen, geschikt voor meerdraads geleider,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 065362. Het EAN nummer is 4015080653622. Het interne artikelnummer is 22668741.
| Klasse |
Aansluitklem voor hoofdkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Safety CI
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 400 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Aantal polen | 1 |
| Montagewijze | Schroef |
| Diepte | 30 mm |
| Aansluitwijze | Schroeven |
| Aanrakingsveilig | Ja |
| Geschikt voor massieve geleider | Nee |
| Geschikt voor meerdraads geleider | Ja |
| Nom. stroom | 63 A |
| Aantal ingangen | 1 |
| Geschikt voor fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geleiderdoorsnede ingang | 2.5 - 35 mm² |
| Aantal uitgangen | 19 |
| Geleiderdoorsnede ingang AWG | 2 - 14 |
| Geleiderdoorsnede uitgang | 0.5 - 6 mm² |
| Geleiderdoorsnede uitgang AWG | 10 - 20 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product