Eaton xEnergy Safety CI Pe-(pen-)rail voor zekeringkast - 074854
Artikelnummer: 24678849 | Fabrikantnummer: 074854 | EAN: 4015080748540
Het productnummer van de fabrikant is 074854. Het EAN nummer is 4015080748540. Het interne artikelnummer is 24678849.
| Klasse |
Aansluitklem voor hoofdkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Safety CI
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 50 mm |
| Aantal polen | 1 |
| Montagewijze | Schroef |
| Breedte | 375 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Aansluitwijze | Schroeven |
| Aanrakingsveilig | Ja |
| Geschikt voor massieve geleider | Nee |
| Geschikt voor meerdraads geleider | Ja |
| Nom. stroom | 63 A |
| Aantal ingangen | 1 |
| Aantal uitgangen | 5 |
| Geschikt voor fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider | Nee |
| Geschikt voor extra fijndradige geleider zonder adereindhuls | Nee |
| Geleiderdoorsnede uitgang | 1.5 - 16 mm² |
| Geleiderdoorsnede ingang | 2.5 - 35 mm² |
| Geleiderdoorsnede ingang AWG | 2 - 14 |
| Geleiderdoorsnede uitgang AWG | 6 - 16 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Eaton Railsysteemelement 3P in=250a
Artikelnummer: 22619993
Fabrikantnummer: 044005
Eaton xEnergy Safety CI Railsysteemelement, 3P, in=250a
Artikelnummer: 22668669
Fabrikantnummer: 001890
Artikelnummer: 24678849
Fabrikantnummer: 074854