Eaton Xion eco 4 aq-10/0..+10VDC 0/4..20ma - 140034
Artikelnummer: 10717642 | Fabrikantnummer: 140034 | EAN: 7640130095304
Omschrijving
Eaton Industries XNE veldbus dec. peri. ana.in/uitg.mod, (bxdxh) 13x161.5x74.5mm, beschermingsgraad (IP) IP20, 4 analoge uitgangen, 1 HW-interfaces overige, analoge uitgangen, resolutie 16Bit, beschermingsgraad (NEMA) 1, configureerbare analoge uitgangen, draagrailmontage mogelijk
Het productnummer van de fabrikant is 140034. Het EAN nummer is 7640130095304. Het interne artikelnummer is 10717642.
Aanvullende informatie
Het systeem XI-ON ECO vult het XI/ON standaard I/O-systeem aan met qua prijs en ruimte geoptimaliseerde I/O-modules en gateways. De ECO-modules hebben geen basismodule nodig en zijn volledig compatibel met het standaard XI/ON-systeem. Hoge installatiedichtheid (tot 16 DI/DO op 13 mm), "Push-In" veerklemmen, 8 of 16 kanalen per module. De ECO-gateways bedienen de bussystemen CANopen Profibus-DP en Ethernet.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Veldbus, dec. periferie - analoge in- en uitgangsmodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
XNE
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 13 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Aantal HW-interfaces overige | 1 |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Systeemcomponenten | Ja |
| Veldbusaansluiting via separate buskoppelaar mogelijk | Ja |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal analoge ingangen | 0 |
| Aantal analoge uitgangen | 4 |
| Ingang, stroom | Nee |
| Ingang, thermo-element | Nee |
| Uitgangssignaal configureerbaar | Ja |
| Configureerbare analoge uitgangen | Ja |
| Ingangssignaal configureerbaar | Nee |
| Ingang, weerstand | Nee |
| Uitgang, stroom | Ja |
| Ingang, weerstandsthermometer | Nee |
| Analoge ingangen, resolutie | 0 Bit |
| Uitgang, spanning | Ja |
| Ingang, spanning | Nee |
| Analoge uitgangen, resolutie | 16 Bit |
| Configureerbare analoge ingangen | Nee |
| Voedingsspanning bij DC | 20.4 - 28.8 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 0 - 0 V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 0 - 0 V |
| Hoogte | 74.5 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Diepte | 161.5 mm |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie klasse I | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie klasse II | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie klasse III | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie divisie I | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie divisie 2 | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep A (Acetyleen) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep B (waterstof) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep C (ethyleen) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep D (propaan) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep E (metaalstof) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep F (koolstofhoudend stof) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep G (niet geleidende stof) | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Huidige product