Eaton xPole Aardlekautomaat (rcbo) PKPM2, 2P, 16a, B-kar, 30ma, type A - 108107
Artikelnummer: 23663599 | Fabrikantnummer: 108107 | EAN: 4015081077618
Omschrijving
Aardlekautomaat (RCBO) PKPM2, 2P, 16A, B-kar, 30mA, Type A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 108107. Het EAN nummer is 4015081077618. Het interne artikelnummer is 23663599.
| Klasse |
Aardlekautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Xpole
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Inbouwdiepte | 70 mm |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Type lekstroom | A |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Nom. foutstroom | 0.03 A |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 | 0 kA |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| High-immunity uitvoering | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Aantal beveiligde polen | 2 |
| Met vergrendelingsvoorziening | Nee |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Nom. isolatiespanning Ui | 250 V |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 25 mm² |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 40 °C |
| Afschakelkarakteristiek | Onvertraagd |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 | 10 kA |
| Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 | 10 kA |
| Stootstroomvastheid | 0.25 kA |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xPole Aardlekautomaat (rcbo) PKPM2, 2P, 16a, B-kar, 30ma, type A
Artikelnummer: 23663599
Fabrikantnummer: 108107