Eaton xPole Aansluitklem Voor kamrail Z-BB, 35MM2, ul-cert. - 171144
Artikelnummer: 23549458 | Fabrikantnummer: 171144 | EAN: 4015081676323
Omschrijving
Aansluitklem voor kamrail Z-BB, 35mm2, UL-cert.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 171144. Het EAN nummer is 4015081676323. Het interne artikelnummer is 23549458.
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Xpole
Toon alle producten in deze serie |
| Max. aderdoorsnede | 25 mm² |
| Geschikt voor | Overig |
| Breedte klem | 0 mm |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Nee |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Nee |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 100 A |
| Stroomraildikte | 0 - 0 mm |
| Stroomrailbreedte | 0 - 0 mm |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xPole Aansluitklem Voor kamrail Z-BB, 35MM2, ul-cert.
Artikelnummer: 23549458
Fabrikantnummer: 171144