Eaton BISRELAIS Z-SB230/SS - 265301
Artikelnummer: 22620691 | Fabrikantnummer: 265301 | EAN: 4015082653019
Omschrijving
Eaton Industries bistabiel relais
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 265301. Het EAN nummer is 4015082653019. Het interne artikelnummer is 22620691.
| Klasse |
Bistabiel relais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Xpole
Toon alle producten in deze serie |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Inbouwdiepte | 60 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Handbediening | Ja |
| Max. belasting TL-buis (duo-geschakeld) | 0 VA |
| Max. schakelstroom (cos phi = 0,6) | 0 A |
| Max. belasting TL-buis | 0 VA |
| Max. belasting TL-buis (parallel gecompenseerd) | 0 VA |
| Max. gloeilampbelasting | 0 W |
| Functie | Overig |
| Stuurspanningstype 1 | AC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. (meet)schakelstroom | 16 A |
| Stuurspanningstype 2 | AC |
| Frequentie stuurspanning 1 | 50 - 50 Hz |
| Stuurspanning 1 | 230 - 230 V |
| Voedingsspanning | 250 - 250 V |
| Frequentie stuurspanning 2 | 0 - 0 Hz |
| Stuurspanning 2 | 0 - 0 V |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product