Eaton SIGNLLAMP Z-DLD/WH24 - 108897
Artikelnummer: 22668862 | Fabrikantnummer: 108897 | EAN: 4015081085156
Omschrijving
Eaton Industries signaallamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 108897. Het EAN nummer is 4015081085156. Het interne artikelnummer is 22668862.
| Klasse |
Signaallamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Xpole
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Gatdiameter | 5 mm |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Kleur lens | Wit |
| Uitvoering fitting | LED |
| Kleur frontrand | Overig |
| Aantal signaallampen | 2 |
| Nom. spanning Ue | 12 - 24 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Uitvoering lens | Vlak/plat |
| Met frontrand | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product