Eaton SIGNLLAMP Z-EL/WH24 - 107493
Artikelnummer: 22668774 | Fabrikantnummer: 107493 | EAN: 4015081072286
Omschrijving
Eaton Industries signaallamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 107493. Het EAN nummer is 4015081072286. Het interne artikelnummer is 22668774.
| Klasse |
Signaallamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Xpole
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Gatdiameter | 5 mm |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Kleur lens | Wit |
| Aantal signaallampen | 1 |
| Uitvoering fitting | LED |
| Kleur frontrand | Overig |
| Nom. spanning Ue | 12 - 24 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Uitvoering lens | Vlak/plat |
| Met frontrand | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product