Eaton xPole Vlamboogautomaat (afdd) 16a 2P B-kar 30ma kortvertraagd - MB-300168
Artikelnummer: 25671778 | Fabrikantnummer: MB-300168 | EAN: 9010238802131
Omschrijving
Vlamboogautomaat (AFDD) 16A 2p B-kar 30mA kortvertraagd
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is MB-300168. Het EAN nummer is 9010238802131. Het interne artikelnummer is 25671778.
| Klasse |
Aardlekautomaat met nevenapparaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Xpole
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Type lekstroom | A |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Nom. foutstroom | 0.03 A |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 | 0 kA |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Inbouwdiepte | 67 mm |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Nom. schakelstroom nevenapparaat | 0 A |
| Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 | 10 kA |
| Nevenapparaat werkzijdig aangebouwd | Overig |
| Nom. (meet)spanning nevenapparaat | 0 V |
| Stuurspanning neveninrichting | AC/DC |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xPole Vlamboogautomaat (afdd) 16a 2P B-kar 30ma kortvertraagd
Artikelnummer: 25671778
Fabrikantnummer: MB-300168