Eaton UITBKSTLS XTPZBEH1 - 174087
Artikelnummer: 23323086 | Fabrikantnummer: 174087 | EAN: 4015081705474
Omschrijving
Eaton Industries comp. v. uitbouw kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 174087. Het EAN nummer is 4015081705474. Het interne artikelnummer is 23323086.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 55 mm |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Overig |
| Diepte | 20 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 800 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 0 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 2000 mm |
| RAL-nummer | 0 |
| Breedte | 642 mm |
| Max. belastbaarheid | 0 kg |
| Model | Overig |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product