Eaton xEnergy Main flatpack XT-XF verticale compartimentering tussen componentdeel en verticaal ra - 174022
Artikelnummer: 23323078 | Fabrikantnummer: 174022 | EAN: 4015081704828
Omschrijving
Eaton Industries wand voor kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 174022. Het EAN nummer is 4015081704828. Het interne artikelnummer is 23323078.
| Klasse |
Scheidingswand voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Grijs |
| Rastermaat | 25 mm |
| Hoogte | 300 mm |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 800 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Verzinkt |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 0 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 12 |
| Met slot | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 3b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 3a | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4a | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 2b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 2a | Ja |
| Bouwvorm | Assemblageset |
| RAL-nummer | 0 |
| Breedte | 1.5 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Main flatpack XT-XF verticale compartimentering tussen componentdeel en verticaal ra
Artikelnummer: 23323078
Fabrikantnummer: 174022