Eaton AFDAFSLES XTPPIX16F-06ARCON - 187313
Artikelnummer: 23323178 | Fabrikantnummer: 187313 | EAN: 4015081823710
Omschrijving
Eaton Industries afdek/afscherm/mark.strk kast/less.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 187313. Het EAN nummer is 4015081823710. Het interne artikelnummer is 23323178.
| Klasse |
Afdekking/afscherming/markeerstrook voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering | Overig |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 594 mm |
| RAL-nummer | 0 |
| Hoogte | 798 mm |
| Diepte | 666 mm |
| Plaats van montage | Overig |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product