Eaton Zekeringelement 10 A ac 500 V 10x38 MM GL/GG iec - C10G10
Artikelnummer: 20072564 | Fabrikantnummer: C10G10 | EAN: 5027590493390
Het productnummer van de fabrikant is C10G10. Het EAN nummer is 5027590493390. Het interne artikelnummer is 20072564.
zekering, zekeringelement, Lage spanning, 10 A, AC 500 V, 10 x 38 mm, gL/gG, IEC, cilindrisch, voor industriële toepassingen, voor algemeen gebruik, IEC 60269-2
| Klasse |
Cilindrische zekering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Bussmann Low Voltage Cylindrical
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Uitschakelkarakteristiek | Overig |
| Uitvoering kenmelder | Overig |
| Uitvoering | Keramische zekering |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Grootte | 10x38 mm |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 1 W |
| Bedrijfsklasse | gG (kabel- en apparaatbeveiliging) |
| Categorieën |
Buiszekering
Zekering Groepenkasten |
Artikelnummer: 20072564
Fabrikantnummer: C10G10