Eaton Zekeringelement 10 A ac 690 V 22x58 MM am iec - C22M10
Artikelnummer: 20072762 | Fabrikantnummer: C22M10 | EAN: 5027590495615
Omschrijving
Eaton Industries cilindrische zekering
Het productnummer van de fabrikant is C22M10. Het EAN nummer is 5027590495615. Het interne artikelnummer is 20072762.
Aanvullende informatie
Bussmann Low Voltage
zekering, zekeringelement, Lage spanning, 10 A, AC 690 V, 22 x 58 mm, aM, IEC, cilindrisch, motorbeveiliging, voor industriële toepassingen, IEC 60269-2
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
zekering, zekeringelement, Lage spanning, 10 A, AC 690 V, 22 x 58 mm, aM, IEC, cilindrisch, motorbeveiliging, voor industriële toepassingen, IEC 60269-2
| Klasse |
Cilindrische zekering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Bussmann Low Voltage Cylindrical
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Uitschakelkarakteristiek | Overig |
| Uitvoering kenmelder | Overig |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Grootte | 22x58 mm |
| Nom. (meet)spanning AC | 690 V |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 0.74 W |
| Model | Keramische zekering |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | aM |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 45 - 62 Hz |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Huidige product