Eaton Zekering laagspanning 2 A ac 500 V 10x38 MM GL/GG iec - C10G2
Artikelnummer: 20486584 | Fabrikantnummer: C10G2 | EAN: 5027590493468
Het productnummer van de fabrikant is C10G2. Het EAN nummer is 5027590493468. Het interne artikelnummer is 20486584.
| Klasse |
Cilindrische zekering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Bussmann Low Voltage Cylindrical
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Uitschakelkarakteristiek | Overig |
| Uitvoering kenmelder | Overig |
| Uitvoering | Keramische zekering |
| Nom. (meet)stroom | 2 A |
| Grootte | 10x38 mm |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 0.6 W |
| Bedrijfsklasse | gG (kabel- en apparaatbeveiliging) |
| Categorieën |
Buiszekering
Zekering Groepenkasten |
Artikelnummer: 20486584
Fabrikantnummer: C10G2